Novinky

Ikonické hydratační láhve NALGENE skladem

Historie legendární značky outdoorových lahví Nalgene se začala psát v roce 1949, kdy chemik Emanuel Goldberg vyvinul plastový držák pipet. Nově založená společnost Nalge Company se zaměřila na výrobu laboratorního vybavení z polyetylenu, třeba filtrační jednotky, zásobní nádoby a v neposlední řadě také lahve. Ty sice nebyly původně určeny pro outdoorové použití, nicméně pro cesty do lesů a hor se skvěle hodily.

Toho si brzy všiml i ředitel firmy Marsh Hyman, který lahvemi vybavil syna a posléze taky jeho přátele ze skautu. Ti se je oblíbili natolik, že se Hyman rozhodl chytit příležitost za pačesy a rozšířit výrobu o produkty pro cestování, kemping a turistiku. Dnes nabídka Nalgene zahrnuje široké spektrum lahví a nádob, které se vyznačují jednoduchostí, odolností a snadnou údržbou. Při výrobě společnost používá osvědčené nezávadné BPA FREE materiály, které neobsahují zdraví škodlivý bisfenol A.

Rozšiřujeme a doplňujeme

      Vážení zákazníci, 

      zajímá Vás, co se právě děje v našem obchodě ? Aktuálně rozšiřujeme a průběžně zařazujeme do naší nabídky nové kousky napříč kolekcemi výrobců, které zastupujeme. Do konce března 2021 vám rádi představíme nové vzory, barvy a materiálové řady, které jsme opět pečlivě vybírali a osobně vyzkoušeli. 

      Od ledna jsme do nabídky také zařadili portfolio špičkových vařičů a příslušenství JETBOIL, které se určitě stanou nepostradatelnými společníky při Vašich toulkách přírodou, kempování, automobilové turistice ... samozřejmě nesmí chybět kvalitní obsah, proto jsme  ochutnávali a hodnotili.  Adventure menu nás přesvědčilo hlavně autentickou chutí, množstvím obsahu a kvalitou přípravy " made in ČR ", věříme že přijde k chuti i Vám, všude tam, kde Vás přepadne hlad a bude potřebovat doplnit energii. 

Přejeme Vám hodně  zdraví a mnoho hezky strávených dní společně s merino vlnou, 

Team Everydaymerino

 

 

Aktuální doba doručení objednávek

Vážení zákaznici,

vzhledem k aktuální vytíženosti dopravců, Vám nemůžeme garantovat termín doručení Vaší objednávky. 

Vaše zboží stále odesíláme nejpozději do druhého dne od přijetí objednávky.

Pro informace o termínu doručení, prosíme využijte odkazy pro sledování zásilek, které Vám zasíláme.

Děkujeme za pochopení, 

Team Everydaymerino.cz 

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží

Vážení zákaznici, 

z důvodu Vašich častých dotazů si Vás dovolujeme informovat o prodloužení lhůty pro výměnu zboží při nákupu v našem eshopu. 

  • Pro nákupy od 5.12.2020 včetně ( přijetí objednávky ), platí prodloužená lhůta pro výměnu zboží a nevhodných dárků až do pátku  8.1.2021 ( doručení zpět na naši adresu skladu ) 
  • Zboží nesmí vykazovat známky poškození, opotřebení či užívání. Musí obsahovat všechny náležitostí, tj. obal a štítky výrobce. 
  • Zboží je možno vyměnit za jiné z aktuální nabídky, ve stejné nebo vyšší finanční hodnotě, vzniklý rozdíl je hrazen kupujícím. 
  • Pro vrácení zboží ( odstoupení od kupní smlouvy ) platí pravidla dle našich obchodních podmínek uvedených na níže uvedeném odkazu 

 

https://www.everydaymerino.cz/obchodni-podminky/

 

Podzim / Zima 2020

Vážení zákazníci, 

v průběhu září a října pro Vás budeme průběžně rozšiřovat nabídku o nové, prověřené a kvalitní kousky z aktuálních kolekcí všech výrobců, které Vám v našem obchodě nabízíme. Od prvního prodaného trička ( které jsme dodali dnes již naší stálé zákaznici ), klademe důraz na Vaši spokojenost i individuální požadavky, proto jsme vždy připraveni poradit s výběrem i rádi doporučíme, jak správně kombinovat jednotlivé vrstvy pro různé aktivity. Stejně jako Vy věříme aktuálním i budoucím trendům  " pure & nature " přírodních materiálů, které oblečete nejen pro své sportovní aktivity, ale i do kanceláře, stejně jako městskou módu pro každou příležitost.  

Přejeme Vám příjemný nákup, 

Team Everydaymerino.cz 

 

Český výrobce SENSOR

Zajímají Vás aktuálníí merinovinky ? 

 

Stejně jako Vy máme rádi jedinečnou merino vlnu z Nového Zélandu.

Stejně jako Vy ji také nosíme a s tím co nabízíme máme osobní zkušenosti. 

Stejně jako Vy chceme podpořit i české výrobce, protože jsme přesvědčeni, že také u nás v Čechách umíme šít kvalitně.

 

... proto jsme rádi, že jsme do naší stálé nabídky zařadili také merino od SENSORU 

 

 

 

 

 

 

 

Naskladňujeme nové kousky

Po delší době opět zdravíme přátele "everyday" vlny :-) 

aktuálně v průběhu celého března pro Vás budeme rozšiřovat naši nabídku novinek z aktuálních kolekcí dámských tílek, triček a mikin. To vše samozřejmě na základě naší vytříbené pečlivosti, vkusu a vlastních zkušeností.  

Věříme, že naše rostoucí nabídka, potěší všechny nové i stávající fanoušky kvalitního merina.

Přejeme Vám vše dobré a příjemný nákup, 

Team Everydaymerino.cz 

 

 

 

 

Merinovinky

Zdravíme všechny přátele kvalitních přírodních materiálů. I při aktuálních teplotách si z naší nabídky určitě vyberete a samozřejmě, již brzy se můžete těšit na novinky pro letošní jaro a léto 2020. 

Děkujeme za pochopení současné nedostupnosti batohu Ospre Farpoint 40l Volcanic / Grey a cestovního zavazadla Osprey Ozone 42l, v tuto chvíli čekáme na dodání dalších zásob z oficiální distribuce. 

Merino trika Kari Traa

Vážené zákaznice, 

je nám potěšením zařadit do naší nábídky elegantní, vymazlené a funkční kousky z vlněné kolekce Kari Traa. Luxusní, měkké a hřejivé. Parádní trika s dlouhým rukávem využijete jako outfit do města či kanceláře a zároveň jsou perfektní pro Vaše sportovní aktivity. 

Už jste si vybrala svůj vánoční dárek ? 

 

Kari Traa ... 

Nositelka jména brandu Kari Traaová je norská akrobatická lyžařka. Na Zimních olympijských hrách v roce 2002 zvítězila v jízdě v boulích, o čtyři roky později pak ve stejné disciplíně získala stříbro. Na ZOH v roce 1998 skončila na třetím místě. 

 

 

 

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.