O firmě

Logo (kopie)

            est. 2019 

     Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme v našem obchodě, kde Vám rádi nabízíme kvalitní a na základě vlastních zkušeností prověřené oblečení z merino vlny, od předních světových i českých výrobců, kteří je výrábí s pečlivostí a zkušenostmi tak, aby dosahovaly špičkové kvality. Těší nás myšlenka přírodních materiálů  z obnovitelných zdrojů, jejich možnost recyklace - když končí doba využití, včetně eliminování ekologických stop při vlastní výrobě a následné péči. Věříme, že stejně jako mnoho našich spokojených zákazníků, také Vy osobně oceníte jedinečnost funkčních vlněných produktů z naší nabídky. Pokud plánujete svůj čas využít cestováním, pobytem v přírodě, sportem nebo odpočinkem, či jen toužíte udělat radost někomu ze svých blízkých, užívejte si pocit maximálního komfortu a pohodlí po celý den. Těší nás vzájemný kontakt a zpětná vazba zákazníka, samozřejmě Vám přátelsky s výběrem pomůžeme a zodpovíme případné dotazy a podněty. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme a velice si vážíme toho, že se do našeho obchodu rádi vracíte.

    Tým Everydaymerino.cz Vám tímto přeje příjemný nákup.

 

Historie a vývoj společnosti 

2019 

      Počátek e-shopu zahajuje v jarním období roku jako fyzická osoba pan Vít Vanický, kde představuje nabídku základního portfolia produktů předních českých i světových výrobců. Mezi své další obchodní aktivity a spolupráci s podnikatelskými subjekty přidává e-shop "Everydaymerino.cz". Záliba a nadšení pro udržitelný, ekologický a kvalitní způsob oblékaní vhodný pro každou příležitost se stává cestou, jak rozšířit jedinečné produkty do podvědomí ostatních nadšenců. 

2020 

      Postupně rozvíjíme podnikání, rozšířujeme naši nabídku a získáváme důvěru stávajících i nových zákazníků. Zakládáme profily na sociálních sítích, prezentujeme nabízené produkty a dále si budujeme stabilní pozici na českém trhu. 

2021 

      Everydaymerino.cz upevňuje své dobré jméno a dále roste i díky cílené reklamě a doporučení spokojených zákazníků. Vít Vanický společně s Jitkou Spurnou, jako společníci zakládají společnost JV Double s.r.o., která kompletně přejímá všechny aktivity. V důsledku již nedostačujících provozních prostor ve vlastním objektu, je hlavní provozovna přesunuta do obce Rynholec (okr. Kladno ). Získáváme tím možnosti navýšení skladových zásob a efektivnější logistiku.  

 

Na čem si zakládáme ?  


      Naše společnost vždy plní veškeré své závazky ve smluvených nebo zákonných lhůtách jak vůči dodavatelům, státu, tak především vůči našim zákazníkům. Vždy jsem Vám schopni poradit a podělit se s Vámi o naše zkušenosti. Nejsme no-name nebo korporátní společnost se sídlem v zahraničí. Jsme hrdí na naší malou rodinnou firmu, kde vždy můžete hovořit v případě potřeby s jejím majitelem a ne jen se např. se zákaznickým servisem call-centra nebo někým, kdo Váš dotaz není schopen zodpovědět na základě vlastní zkušenosti. Můžete nás osobně navštívit, rádi Vás uvidíme a poradíme Vám s výběrem.  
 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.