Vážení zákazníci, zimní kolekce DEVOLD bude k dispozici cca od 23.9.2021.

Náš příběh

     Logo (kopie)

            est. 2019 

     Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme v našem obchodě, kde Vám rádi nabízíme kvalitní a na základě vlastních zkušeností prověřené oblečení z merino vlny, od předních světových i českých výrobců, kteří je výrábí s pečlivostí a zkušenostmi tak, aby dosahovaly špičkové kvality. 

     Těší nás myšlenka přírodních materiálů  z obnovitelných zdrojů, jejich možnost recyklace - když končí doba využití, včetně eliminování ekologických stop při vlastní výrobě a následné péči. Věříme, že stejně jako mnoho našich spokojených zákazníků, také Vy osobně oceníte jedinečnost funkčních vlněných produktů z naší nabídky. Pokud plánujete svůj čas využít cestováním, pobytem v přírodě, sportem nebo odpočinkem, či jen toužíte udělat radost někomu ze svých blízkých, užívejte si pocit maximálního komfortu a pohodlí po celý den.  

     Těší nás vzájemný kontakt a zpětná vazba zákazníka, samozřejmě Vám přátelsky s výběrem pomůžeme a zodpovíme případné dotazy a podněty. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme a velice si vážíme toho, že se do našeho obchodu rádi vracíte.

    Tým Everydaymerino.cz Vám tímto přeje příjemný nákup, 

 

" Namaste "  

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.